Pompy ciepła

Pompy ciepła

Oferta firmy ANFAN została rozszerzona o urządzenia grzewcze typu POMPY CIEPŁA  do ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej.

Oferta firmy ANFAN została rozszerzona o urządzenia grzewcze typu POMPY CIEPŁA  do ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej.
Pompa ciepła to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie zapewniające ogrzewanie w domu jednorodzinnym lub biurze. Pompa ciepła może jednocześnie ogrzewać pomieszczenia i podgrzewać wodą użytkową. Pompy ciepłą mogą być podłączone praktycznie do wszystkich źródeł ciepłą np. do kaloryferów, ogrzewania podłogowego, klima-konwektorów, nagrzewnic czy central wentylacyjnych. Oferowane pompy ciepła przez firmę ANFAN są najbardziej wydajne i energooszczędne dzięki czemu efektywność energetyczna mieści się w klasie A+++.
Innowacyjny system sterowania pompami ciepła umożliwia sterowanie innymi źródłami ciepła z poziomu pompy ciepła takimi jak kotłami gazowymi czy kolektorami słonecznymi. Dodatkowo można wyposażyć pompę ciepłą w zdalne sterowanie przez telefon czy internet.
Ciepłą woda użytkowa podgrzewana jest w zakresie temperatur od 45’C do 90’C w zależności od warunków atmosferycznych i konfiguracji urządzeń.
Nasza oferta umożliwia właściwy  dobór pompy ciepła na etapie planowania  i energooszczędnego rozwiązania dla potrzeb ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła mogą być eksploatowane jednocześnie z innymi urządzeniami grzewczymi.
Masz pytanie lub potrzebujesz porady ekspertów ? prosimy o kontakt z działem technicznym.

Planujesz budowę domu lub biura, planujesz modernizację ogrzewania