HITACHI Pompa ciepła  to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie zapewniające ogrzewanie w domu jednorodzinnym i biurze. Pompa ciepła HITACHI może jednocześnie ogrzewać pomieszczenia  i podgrzewać wodą użytkową. Pompy ciepłą mogą być podłączone praktycznie do wszystkich odbiorników ciepła np. do grzejników i ogrzewania podłogowego i klima-konwektorów i  nagrzewnic czy central wentylacyjnych. Oferowane pompy ciepła marki HITACHI przez firmę ANFAN są najbardziej wydajne i energooszczędne dzięki czemu efektywność energetyczna mieści się w klasie A+++.

Innowacyjny system sterowania pompami ciepła umożliwia sterowanie innymi źródłami ciepła z poziomu pompy, takimi jak kotłami gazowymi czy kolektorami słonecznymi. Dodatkowo można wyposażyć pompę HITACHI w zdalne sterowanie przez telefon i internet.
Ciepłą woda użytkowa podgrzewana jest w zakresie temperatur od 45’C do 90’C w zależności od warunków atmosferycznych i konfiguracji urządzeń.
Nasza oferta umożliwia właściwy  dobór pompy ciepła HITACHI na etapie planowania  i energooszczędnego rozwiązania dla potrzeb ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła mogą być eksploatowane jednocześnie z innymi urządzeniami grzewczymi.
Masz pytanie lub potrzebujesz porady ekspertów ? prosimy o kontakt z naszym doradcą techniczno-handlowym.

MONOBLOK

Pompy Ciepła

Nowe podzespoły, wyższa wydajność.
Model Yutaki M w najnowszej wersji ma nowe podzespoły, w tym przeprojektowaną skrzynkę układów elektrycznych, nowy zawór odcinający,
nową pompę wody, nowy zawór bezpieczeństwa, oraz nowy filtr wody i nowe naczynie wyrównawcze ciepłej wody użytkowej.
Instalacja na cały rok.
Pompa ciepła Yutaki M ze zintegrowanym zestawem do chłodzenia, umożliwiającym odwrócenie cyklu cieplnego, pozwoli ci cieszyć się maksymalnym
komfortem cieplnym w mieszkaniu przez cały rok. Grzeje zimą i umożliwia klimatyzowanie mieszkania
latem, zaś jej montaż jest niezwykle prostu.

Wielki komfort, niskie rachunki
Wszystkie pompy ciepła serii Yutaki mają klasę energetyczną A++ – większość modeli osiąga A+++. Są wystarczająco wydajne, by utrzymywać komfortową temperaturę wewnątrz domu kosztem minimalnego zużycia energii elektrycznej – nawet w bardzo zimne dni.
Wiele trybów pracy – spełni wszystkie potrzeby. Pompa ciepła Yutaki M może pracować w trybach: komfortowym, energooszczędnym, odszraniania oraz wakacyjnym. Możesz cieszyć się maksymalnym komfortem cieplnym w domu – dokładnie wedle twoich upodobań.

typ split

Pompy Ciepła

Najwyższy współczynnik
COP na rynku.
Ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe c.o., czy klimakonwektory wentylatorowe – seria Yutaki pracuje wedle zapotrzebowania
na komfort we wnętrzach, grzejąc zimą i chłodząc latem. Funkcja chłodzenia wymaga doposażenia pompy ciepła w zestaw do chłodzenia*. 
Przygotowanie c.w.u. 
Urządzenie może podgrzewać ciepłą
wodę użytkową we wbudowanym
zbiorniku lub osobnym zasobniku
ciepłej wody użytkowej.

Kolektory słoneczne.
Pompa ciepła podgrzewa
c.w.u. wspólnie z kolektorami
słonecznymi. Energia słoneczna
trafia do wymiennika ciepła c.w.u.

Ogrzewanie basenowe.
Podgrzewa wodę w basenie
domowym do temperatury 33°C,
czyli optymalnej dla zażywających
kąpieli.