Nożyce szczelinowe

Nożyce szczelinowe marki TRUMPF są używane w wielu branżach, na przykład w suchej zabudowie, budowie fasad, budowie wentylacji oraz kanałów powietrznych, budowie karoserii i samolotów. Wyróżniają się dużą prędkością cięcia, cięciem bez wypaczeń i praktycznymi szczegółami.

 Szybka metoda rozcinania bez skręceń

Materiał nie ulega odkształceniu podczas prac. Dzięki temu osiąga się najwyższą jakość cięcia.

 Szybka praca z dokładnością wymiarową

Pełna widoczność linii cięcia umożliwia dokładną i szybką pracę nawet po krzywych.

 Możliwość natychmiastowego użycia

Nożyce szczelinowe nie wymagają czynności nastawczych i są gotowe do użycia w oka mgnieniu.

 Brak zadrapań na powierzchni blachy

Zdefiniowane i spiralne odtaczanie wiórów zapobiega zarysowaniom na przedmiocie obrabianym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nożyce TRUMPF C 160 , akumulator LiHD12V z odcinaczem wióra

Nożyce szczelinowe TRUMPF TruTool C 160 z odcinaczem wióra, akumulator LiHD 12V Akumulatorowe nożyce szczelinowe do prowadzenia po łuku z oburęcznie obsługiwanym odcinaczem wióra i długim czasem pracy przy zasilaniu z akumulatora. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i wcięć.

Nożyce TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra LiHD 18 V

Nożyce TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra LiHD 18 V Akumulatorowe nożyce szczelinowe do prowadzenia po łuku z oburęcznie obsługiwanym odcinaczem wióra i długim czasem pracy przy zasilaniu z akumulatora. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i wcięć.

NOŻYCE TRUMPF C 160 12V

Nożyce TRUMPF TruTool C 160, akumulator 12V/4.0Ah. Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Dzięki zastosowaniu akumulatora 4 Ah możliwe jest cięcie nawet 140 metrów.

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 200 akumulator LiHD 18 V

Nożyce TRUMPF TruTool C 200 akumulator LiHD 18 V Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Niezwykle mocne nożyce szczelinowe z otwartą i trwałą głowicą tnącą ze stali. Jeszcze większa specjalizacja dzięki różnym nożom stałym.

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra. Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Niezwykle mocne nożyce szczelinowe z otwartą i trwałą głowicą tnącą ze stali. Jeszcze większa specjalizacja dzięki różnym nożom stałym.