Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Auto Linia AML 1

Istnieje pięć typów automatycznych lini do produkcji kanałów wentylacyjnych: Automatyczna linia Auto Line ACL AML I, Automatyczna linia Auto Line II, Automatyczna linia Auto Line III. Automatyczna linia Auto Line IV i Automatyczna linia Auto Line V. ACL produkuje automatyczne linie do kanałów wentylacyjnych przetwarzające blachę ocynkowaną o grubości od 0,4 do 1,2 mm. Szerokość zależy od wymagań klienta i jest ustalana przed złożeniem zamówienia lub w trakcie produkcji w początkowej fazie.

Auto Linia AML 2

Automatyczna linia 2 składa się z metalowej ramy rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji przetłaczającej i gilotyny, maszyny zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany komputerowo. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.

Auto Linia AML 3

Automatyczna linia 3 składa się z czterech kompletów rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji falującej giętarki i gilotyny, maszyna zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany dotykowym panelem LCD. J.Polski. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.