Nożyce wibracyjne

Nożyce wibracyjne Trumpf niezależnie od tego, czy blachy do obróbki mają grubość 0,5 mm czy 10 mm: tylko w firmie TRUMPF można zawsze uzyskać właściwe do tego nożyce wibracyjne. Wszystkie działają bez posuwowej siły skrawania, nie powodując odkształceń, emisji i iskrzenia. Zarówno podczas prac blacharskich, jak też podczas cięć kręgów, montażu czy demontażu pojemników i zbiorników.

 Prac bez wysiłku bez wypaczeń

Z nożycami wibracyjnymi pracuje się bez posuwowej siła skrawania, nie powodując wypaczeń i iskrzenia. Wygodna praca Zawsze ma się zapewnioną pełną widoczność powierzchni roboczej, gdyż wióry spadają na dół.
Nożyce wibracyjne do blachy o grubości do 3,5 mm
Wyposażone w stempel okrągły wydrążony do obrotów o 360° w miejscu. Dla uzyskania najwyższej zwrotności.
Zastosowanie w przypadku blachy o grubości do 3,5 mm
Idealne do wycięć wewnętrznych i do cięć pozbawionych zadziorów.

Zastosowanie w przypadku blachy o grubości od 3,5 mm
Idealne do cięć przez krawędzie, spoiny i podwójne blachy.
Nożyce wibracyjne do blachy o grubości od 3,5 mm

Wytrzymały stempel czworokątny gwarantuje najwyższy poziom prowadzenia po profilu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Nożyce wibracyjna TruTool N 1000 Trumpf

TruTool N 1000 Trumpf

Dużej mocy nożyce wibracyjne do blachy do realizacji trudnych zadań. Idealnie nadają się do demontażu zbiorników i pojemników. Umożliwiają wykrawanie wibracyjne w czterech kierunkach cięcia.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 200 Trumpf

TruTool N 200 Trumpf

Niezwykle zwrotne nożyce wibracyjne mogą się obracać w miejscu. Idealnie nadają się do wycięć wewnętrznych oraz przycinania blach płaskich i falistych.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 350 Trumpf

TruTool N 350 Trumpf

Kompaktowe i poręczne nożyce wibracyjne do blach o średnim zakresie mocy. Urządzenie obraca się w miejscu. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i przycinania.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 500 Trumpf

TruTool N 500 Trumpf

Kompaktowe nożyce wibracyjne do demontażu umożliwiają cięcie w 4 kierunkach. Idealnie nadają się do trudno dostępnych obszarów i cięć nad krawędziami.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 700 Trumpf

TruTool N 700 Trumpf

Możliwa jest praca bez posuwowej siły skrawania, przy minimalnych nakładach pracy i w czterech kierunkach. Nożyce wibracyjne do demontażu idealnie nadają się do cięć nad krawędziami i spoinami.  

Nożyce wibracyjne TruTool N 160 12V z przedłużką

TruTool N 160 z przedłużką i akumulatorem LiHD 12 V
Kompaktowa maszyna akumulatorowa 12 V z przedłużką nadaje się do obróbki głębszych blach profilowanych. Cięcia są szybkie, precyzyjne i nie dochodzi do iskrzenia. Kompaktowa konstrukcja i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że praca jest ergonomiczna i nie wymaga zbyt dużego nakładu siły. Pozwala to wygodną pracę także w trudno dostępnych miejscach i na szybki postęp prac. Akumulator LiHD 4,0 Ah / 12 V zapewnia długi czas pracy.

Nożyce wibracyjne TruTool N 200 akumulator LiHD 18 V

Nożyce wibracyjne TruTool N 200 akumulator LiHD 18 V

Teraz możliwe jest również bezprzewodowe cięcie blach o grubości 2 mm. Nawet wycięcia wewnętrzne i przycięcia można wykonywać w łatwy sposób.

Nożyce wibracyjneTruTool N 160 akumulator LiHD 12V

TruTool N 160 akumulator LiHD 12 V

Kompaktowe nożyce wibracyjne są wyjątkowo poręczne i umożliwiają prowadzenie po łuku. Idealnie nadają się do docinania, wycięć wewnętrznych oraz przycinania blach płaskich i falistych.