Zamykarki zakładek TRUMPF

Zamykarki zakładek TRUMPF są codziennym elementem pracy blacharzy budujących systemy ogrzewania i wentylacji, jak też w budowie fasad, osłon kominowych czy wentylatorów przemysłowych. Zarówno do zakładek typu Pittsburgh, jak też zakładek kątowych i pionowych, w firmie TRUMPF znajdą Państwo prawidłowe narzędzie pracy.

 Szczelne łączenie na zakładkę bez konieczności użycia większej siły

Zamykarki zakładek pracują z samoposuwem. Dzięki temu uzyskuje się niezmiennie wysoką jakość zakładek. Wygodna praca

Pracuje się szybko, cicho i bez wibracji.
Szybkie i proste zastosowanie
Zamykarki zakładek są gotowe do użycia w mgnieniu oka, operowanie nimi jest wyjątkowo proste.
Możliwość zastosowania mobilnego

Zamykarki zakładek można stosować bezpośrednio w miejscu montażu, nawet przy zamontowanych kanałach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zamykarka TRUMPF F301

Dobrą decyzją jest wybór zamykarki zakładek TruTool F 301 do obróbki blach ze stali konstrukcyjnej o grubości 0,45 – 1 mm. Do prostych i giętych kanałów.

Zamykarka Trumpf F 125

Zamykarka zakładek Trumpf TruTool F 125 zamyka zakładki kątowe i pionowe o wysokości do 40 mm. Również w przypadku wąskich narożników i krawędzi.

Zamykarka Trumpf F140

Zamykarka zakładek Trumpf TruTool F 140 nadaje się do stali konstrukcyjnej i stali szlachetnej. Zamyka duże promienie prostych i giętych kanałów. Do blach o grubości 0,6 – 1,4 mm.

ZAMYKARKA TRUMPF F300

Zamykarka Trumpf F300 Za pomocą zamykarki zakładek TruTool F 300 możliwa jest obróbka blach ze stali konstrukcyjnej o grubości 0,75 mm – 1,25 mm i zamykanie prostych oraz giętych kanałów.

Zamykarka Trumpf F300 z silnikiem 1700 W

Zamykarka Trumpf F 300 z silnikiem 1700 W Dzięki silnikowi o dużej mocy zamykarka zakładek nadaje się do długotrwałego zastosowania. Do prostych i giętych kanałów o grubości blachy ze stali konstrukcyjnej 0,75 – 1,25 mm.