Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Giętarka rolkowa ACL

Maszyna jest wydajną maszyną do obróbki, która jest specjalnie zaprojektowana do gięcia l stali, profili płaskich, pełnego pręta itp. Ma trzy robocze rolki, pozycje dwóch dolnych rolek można regulować wzdłuż łuku. Rolki wspomagające montuje się po obu stronach maszyny, aby kontrolować jakość pracy przy zginaniu proporcjonalnych profili stalowych. Maszyna jest niezawodna do pracy z różnymi funkcjami i jest idealną giętarką, którą można regulować i radzić sobie z różnymi rodzajami materiałów i specyfikacjami tylko przez ponowne połączenie ustawień matrycy. Maszyna oferuje niski koszt, elastyczność i niezawodność.

Prasa krawędziowa ACL

Prasa krawędziowa. Wyposażony w system kontroli Delem (wyprodukowany w Holandii) (można również użyć cybelec), wyświetlacz rastrowy, wartość hydrauliczna, serwomotor - wszystkie importują produkty. Przyjęcie niezawodnego elektro-hydraulicznego układu proporcjonalnej synchronizacji i precyzji równoległości może osiągnąć 0,02 mm. Może on obsługiwać obciążenie mimośrodowe. Udar ramienia (Y1, Y2) i tylny manometr (X, R, Z) są kontrolowane przez sterownik. Tył jest przyjęty za pomocą śruby kulowej i toczenia, a precyzja pozycjonowania X jest bardzo wysoka i działa elegancko.

Zaginarka ręczna ACL

Ta seria obrabiarek jest szeroko stosowana w zakładach  blacharskich przy obróbce blachach nierdzewnych i blachach stalowych o długości 2,5 metra i grubości 2,5 mm lub poniżej, jest to sprzęt do formowania skrzynek i przewodów HVAC, nierdzewnych naczyń kuchennych, iluminacji, sprzętu meble, przewody zimne i ciepłe, urządzenia klimatyzacyjne itp. Ta seria obrabiarek jest napędzana ręcznie. Dzięki swojej strukturze pozycjonowania może on wytwarzać elementy o stałym kącie i specjalnym kształcie w dużych ilościach.

Zaginarki Hydrauliczne HB

ZAGINARKA HYDRAULICZNA HB

Zaginarka hydrauliczna HB to zaawansowana maszyna o wysokiej jakości, która została zaprojektowana przez lata doświadczenia w produkcji maszyn. Zaginarka ma spawaną ramę i obróbkę wibracyjną, aby zredukować zniekształcenia. Maszyna jest w pełni hydraulicznie sterowana, pracuje cicho i jest łatwa w obsłudze. Naciskowe ostrze może być podsekcji, nadaje się do wytwarzania produktów typu pudełkowego z otwartą wysokością 200 mm. Górna tarcza dociskowa może automatycznie regulować wysokość, kąt roboczy można szybko regulować.

Zaginarki Hydrauliczne W62Y

Zaginarka / Giętarka hydrauliczna ma spawaną ramę i ma system anty wibracji, aby zredukować odkształcenia. Jest to dobra, sztywna i łatwa w obsłudze. Brzeszczot może być podsekcji, nadaje się do wytwarzania produktów typu box / pan, a otwarta wysokość jest 200 mm. Górna tarcza dociskowa może automatycznie regulować wysokość, kąt pracy można regulować szybko. Jest szczególnie odpowiedni do zastosowania w przemyśle obróbki blach.