Od wielu lat specjalizujemy się  przede wszystkim w projektowaniu, montażu i serwisie systemów klimatyzacji typu split, multi-split i VRF, wiodących marek takich  jak  Hitachi, Mitsubishi Electric, Fujitsu, York. Systemy Klimatyzacji VRF,  sprawdzają się najbardziej w budynkach biurowych, mieszkalnych i technicznych. Atutem Systemów Klimatyzacji VRF  jest możliwość indywidualnego sterowania  każdą jednostka klimatyzacyjną, rozbudową systemu klimatyzacyjnego czy też możliwościami technicznymi pozwalającymi na montaż ich w większości rodzaju budynków. Obecnie często stosuje się INTELIGENTNE STEROWANIE systemem Klimatyzacji VRF, które pozwala użytkownikowi sterować wszystkimi klimatyzatorami z  jednego miejsca w budynku lub zdalnie z dowolnego miejsca  na ziemi. Inteligentne Systemy Sterowania KLIMATYZACJA VRF  pozwalają na dokładne rozliczanie  energii elektrycznej poszczególnych jednostek klimatyzacyjnych w budynku. Bardzo się to sprawdza  w obiektach biurowych przeznaczonych na wynajem.

5.k
Jak wybrać klimatyzator

Decydując się na wybór odpowiedniego systemu klimatyzacji do danego zastosowania, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Niezwykle ważne jest, aby zapewnić, że jednostka (i) są „wystarczającej mocy”, aby wystarczająco ochłodzić / ogrzać pomieszczenie. Tak często widzimy oferty konkurencji oparte na dostawach jednostek, które są ewidentnie niewystarczające do schłodzenia pomieszczeń.

Oferujemy bezpłatny dobór wszystkich potencjalnych instalacji. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez wszystkie dostępne opcje i pokażą broszury jednostek, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z estetyki (i pamiętaj, że zawsze możesz odwiedzić nasz sklep.  Zanim przygotujemy Twoją ofertę, nasz zespół sprzedażowy udzieli Ci wstępnej wyceny przez telefon.