Nożyce Trumpf

Nożyce Trumpf przydają się Blacharzom, hydraulikom, elektrotechnikom, instalatorom urządzeń sanitarnych, monterom ogrzewania i wentylacji oraz ekipom budującym pojemniki czy windy firma TRUMPF oferuje cały szereg nożyc optymalnie dostosowanych do celu przeznaczenia. Bezwiórowa metoda rozcinania Nożycami do blachy wykonuje się cięcia pozbawione zadziorów i bez wpływów termicznych.

Pełna widoczność powierzchni roboczej i linii cięcia. Dobra widoczność umożliwia precyzyjne cięcie po trasowaniu. W każdym położeniu, także nad głową.  Znakomite prowadzenie po łuku

Nożyce zapewniają wysoką jakość prowadzenia po łuku nawet przy ciasnych, trudnych promieniach.
Np. nożyce akumulatorowe 12 V są wyjątkowo ergonomiczne, poręczne i umożliwiają wygodne prowadzenie po łuku. Wyróżniającymi się cechami są krótki rodzaj konstrukcji i kompaktowa głowica tnąca.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nożyce Trumpf TruTool S 114 akumulator LiHD 12 V

Nożyce Trumpf TruTool S 114 akumulator LiHD 12 V
Za pomocą nożyc akumulatorowych tnie się rury wentylacyjne przy płaszczyźnie ścian i sufitu. Akumulator LiHD 12 V zapewnia nieprzeciętnie długi czas pracy.

Nożyce TruTool S 160 akumulator LiHD 12 V

Nożyce TruTool S 160 akumulator LiHD 12 V za pomocą najmniejszych i najbardziej zwrotnych nożyc w swojej klasie możliwe jest cięcie promieni od 15 mm. Dzięki niskiej wadze urządzenia praca przebiega komfortowo.

Nożyce Trumpf TruTool S 250 akumulator LiHD 18 V

Nożyce TruTool S 250 akumulator LiHD 18 V za pomocą najmniejszych i najbardziej zwrotnych nożyc w swojej klasie. Oddziela arkusze o grubości do 2,5 mm. Idealny do ciasnych, trudnych krzywizn.

Nożyce Trumpf TruTool S 450

Nożyce do blachy Trumpf TruTool S 450
Niespotykanie mocne nożyce do blachy. Dzięki regulacji wysokości noży możliwe jest perfekcyjne ustawienie urządzenia odpowiednio do zastosowania i do każdej grubości blachy.