Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H1

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H1 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H2

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H2 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H3

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H3 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM SN4

Pneumo-hydrauliczny zespół nitowania lub przebijania BTM ULG SN4 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM SN6

Pneumohydrauliczna jednostka przebijająco-zaciskowa niciarka BTM ULG SN6 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM SN7

Pneumohydrauliczna jednostka przebijająco-zaciskowa niciarka BTM ULG SN7 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM SN8

Pneumohydrauliczna jednostka przebijająco-zaciskowa niciarka BTM ULG SN8 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM COBOT HHP-R

Szczypce zaciskowe COBOT HHP-R to kolejna nowość w serii HHP. Te lekkie szczypce zaciskowe, pierwotnie zaprojektowane do stosowania w klimatyzacji i wentylacji, o ogromnej sile 35 kN.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-V2

W pełni pneumatyczny ręczny zespół zaciskania HHP-V2 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią.

Klinczownica Niciarka BTM ULG-H7

Pneumohydrauliczny ręczny zespół zaciskania ULG-H7 jest predestynowany do stosowania w ograniczonej przestrzeni montażowej ze względu na jego kątową konstrukcję.