ANFAN, to miejsce gdzie spotykają się ludzie, którym rozwój i  nowe wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy. Dlatego to idealne miejsce dla tych, którzy są otwarci na zmiany, kreatywnie podchodzą do problemów, są zaangażowanymi specjalistami lub ambitnymi studentami, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności z pasją realizując ciekawe  projekty.

BLACHARZ WARSZTATOWY

Miejsce pracy:
przy ul. Własna 2, 05-074 Józefin k/Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– składanie kanałów i kształtek  wentylacyjnych o przekroju prostokątnych

– obsługa maszyn blacharskich

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obróbce blach cienkich
  • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy
  • Niezbędne szkolenia w obsłudze maszyn

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail:  info@anfan.pl