Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

MASZYNA DO CIĘCIA PLAZMOWEGO CNC

MASZYNA DO CIĘCIA PLAZMOWEGO CNC

To urządzenie jest wysoce wydajną, wysoce precyzyjną i niezawodną maszyną do cięcia termicznego, łączącą się z najlepszym napędem mechanicznym oraz technologią cięcia tlenem i plazmą, jest głównie używana do cięcia profili.

PLA-65A WYCINARKA PLAZMOWA

PLA-65A WYCINARKA PLAZMOWA METFORMER Maszyna, która jest w stanie wykonać szybkie, precyzyjne i wysokiej jakości cięcie, opracowana została specjalnie dla producentów kanałów wentylacyjnych, reklamodawców i klientów używających cienkich blach. Wraz z ceną ekonomiczną ta maszyna do cięcia plazmowego CNC wyposażona w ergonomiczne funkcje stała się niezastąpionym pomocnikiem dla większości klientów w tej branży. Podwójny układ silników krokowych na bramie, ruchome części na precyzyjnych szynach liniowych zapewniają ogromne korzyści w porównaniu do konkurentów tej maszyny. Jest także zgodna w 100% z programami Fabrication Camduct i Lantek Ventilation.

Wycinarka plazmowa CNC – ACL

Ta maszyna jest szeroko stosowana do cięcia zwykłych blach stalowych i płytek ze stali nierdzewnej i jest szczególnie odpowiednia do wykrawania przewodów. Jego wydajność pracy jest kilkadziesiąt razy wyższa niż zwykłej technologii. Dzięki wysokiej jakości i wysokiej precyzji obróbki staje się idealnym urządzeniem do cięcia blachy.