Wyświetlanie 1–15 z 17 wyników

Nożyce TRUMPF C 160 , akumulator LiHD12V z odcinaczem wióra

Nożyce szczelinowe TRUMPF TruTool C 160 z odcinaczem wióra, akumulator LiHD 12V Akumulatorowe nożyce szczelinowe do prowadzenia po łuku z oburęcznie obsługiwanym odcinaczem wióra i długim czasem pracy przy zasilaniu z akumulatora. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i wcięć.

Nożyce TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra LiHD 18 V

Nożyce TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra LiHD 18 V Akumulatorowe nożyce szczelinowe do prowadzenia po łuku z oburęcznie obsługiwanym odcinaczem wióra i długim czasem pracy przy zasilaniu z akumulatora. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i wcięć.

NOŻYCE TRUMPF C 160 12V

Nożyce TRUMPF TruTool C 160, akumulator 12V/4.0Ah. Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Dzięki zastosowaniu akumulatora 4 Ah możliwe jest cięcie nawet 140 metrów.

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 200 akumulator LiHD 18 V

Nożyce TRUMPF TruTool C 200 akumulator LiHD 18 V Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Niezwykle mocne nożyce szczelinowe z otwartą i trwałą głowicą tnącą ze stali. Jeszcze większa specjalizacja dzięki różnym nożom stałym.

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra

NOŻYCE TRUMPF TruTool C 250 z odcinaczem wióra. Poręczne i możliwe do prowadzenia po łuku szczelinowe nożyce akumulatorowe bez odcinacza wióra. Niezwykle mocne nożyce szczelinowe z otwartą i trwałą głowicą tnącą ze stali. Jeszcze większa specjalizacja dzięki różnym nożom stałym.

Nożyce Trumpf TruTool S 114 akumulator LiHD 12 V

Nożyce Trumpf TruTool S 114 akumulator LiHD 12 V
Za pomocą nożyc akumulatorowych tnie się rury wentylacyjne przy płaszczyźnie ścian i sufitu. Akumulator LiHD 12 V zapewnia nieprzeciętnie długi czas pracy.

Nożyce TruTool S 160 akumulator LiHD 12 V

Nożyce TruTool S 160 akumulator LiHD 12 V za pomocą najmniejszych i najbardziej zwrotnych nożyc w swojej klasie możliwe jest cięcie promieni od 15 mm. Dzięki niskiej wadze urządzenia praca przebiega komfortowo.

Nożyce wibracyjna TruTool N 1000 Trumpf

TruTool N 1000 Trumpf

Dużej mocy nożyce wibracyjne do blachy do realizacji trudnych zadań. Idealnie nadają się do demontażu zbiorników i pojemników. Umożliwiają wykrawanie wibracyjne w czterech kierunkach cięcia.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 200 Trumpf

TruTool N 200 Trumpf

Niezwykle zwrotne nożyce wibracyjne mogą się obracać w miejscu. Idealnie nadają się do wycięć wewnętrznych oraz przycinania blach płaskich i falistych.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 350 Trumpf

TruTool N 350 Trumpf

Kompaktowe i poręczne nożyce wibracyjne do blach o średnim zakresie mocy. Urządzenie obraca się w miejscu. Idealnie nadaje się do wycięć wewnętrznych i przycinania.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 500 Trumpf

TruTool N 500 Trumpf

Kompaktowe nożyce wibracyjne do demontażu umożliwiają cięcie w 4 kierunkach. Idealnie nadają się do trudno dostępnych obszarów i cięć nad krawędziami.  

Nożyce wibracyjna TruTool N 700 Trumpf

TruTool N 700 Trumpf

Możliwa jest praca bez posuwowej siły skrawania, przy minimalnych nakładach pracy i w czterech kierunkach. Nożyce wibracyjne do demontażu idealnie nadają się do cięć nad krawędziami i spoinami.  

Nożyce wibracyjne TruTool N 160 12V z przedłużką

TruTool N 160 z przedłużką i akumulatorem LiHD 12 V
Kompaktowa maszyna akumulatorowa 12 V z przedłużką nadaje się do obróbki głębszych blach profilowanych. Cięcia są szybkie, precyzyjne i nie dochodzi do iskrzenia. Kompaktowa konstrukcja i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że praca jest ergonomiczna i nie wymaga zbyt dużego nakładu siły. Pozwala to wygodną pracę także w trudno dostępnych miejscach i na szybki postęp prac. Akumulator LiHD 4,0 Ah / 12 V zapewnia długi czas pracy.

Nożyce wibracyjne TruTool N 200 akumulator LiHD 18 V

Nożyce wibracyjne TruTool N 200 akumulator LiHD 18 V

Teraz możliwe jest również bezprzewodowe cięcie blach o grubości 2 mm. Nawet wycięcia wewnętrzne i przycięcia można wykonywać w łatwy sposób.

Nożyce wibracyjneTruTool N 160 akumulator LiHD 12V

TruTool N 160 akumulator LiHD 12 V

Kompaktowe nożyce wibracyjne są wyjątkowo poręczne i umożliwiają prowadzenie po łuku. Idealnie nadają się do docinania, wycięć wewnętrznych oraz przycinania blach płaskich i falistych.