Wyświetlanie 1–15 z 74 wyników

Auto Linia AML 1

Istnieje pięć typów automatycznych lini do produkcji kanałów wentylacyjnych: Automatyczna linia Auto Line ACL AML I, Automatyczna linia Auto Line II, Automatyczna linia Auto Line III. Automatyczna linia Auto Line IV i Automatyczna linia Auto Line V. ACL produkuje automatyczne linie do kanałów wentylacyjnych przetwarzające blachę ocynkowaną o grubości od 0,4 do 1,2 mm. Szerokość zależy od wymagań klienta i jest ustalana przed złożeniem zamówienia lub w trakcie produkcji w początkowej fazie.

Auto Linia AML 2

Automatyczna linia 2 składa się z metalowej ramy rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji przetłaczającej i gilotyny, maszyny zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany komputerowo. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.

Auto Linia AML 3

Automatyczna linia 3 składa się z czterech kompletów rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji falującej giętarki i gilotyny, maszyna zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany dotykowym panelem LCD. J.Polski. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.

AUTOMATYCZNA LINIA ADL-1500

ADL-1500 Auto Linia Kombajn do kanałów
Maszyna do produkcji kanałów o przekroju prostokątnym jest w stanie również wytwarzać płaskie blachy oraz elementy w kształcie litery U i L, bez potrzeby dodatkowego programowania. Może również produkować jeden rodzaj zamka Pittsburgh w kształcie L, Kombajn jest wyposażona w Servo Silnik oraz reduktor Servo co zapewnia uniknięcie błędów w pomiarach.

CFM Piła

CFM-01 MASZYNA DO CIĘCIA PROFILI
Maszyna została zaprojektowana do cięcia profili stosowanego do kanałów i kształtek wentylacyjnych P20 lub P30. Jakość cięcia jest bardzo wysoka  nie pozostawia  zadziorów po wykonanym cięciu.

Giętarka rolkowa ACL

Maszyna jest wydajną maszyną do obróbki, która jest specjalnie zaprojektowana do gięcia l stali, profili płaskich, pełnego pręta itp. Ma trzy robocze rolki, pozycje dwóch dolnych rolek można regulować wzdłuż łuku. Rolki wspomagające montuje się po obu stronach maszyny, aby kontrolować jakość pracy przy zginaniu proporcjonalnych profili stalowych. Maszyna jest niezawodna do pracy z różnymi funkcjami i jest idealną giętarką, którą można regulować i radzić sobie z różnymi rodzajami materiałów i specyfikacjami tylko przez ponowne połączenie ustawień matrycy. Maszyna oferuje niski koszt, elastyczność i niezawodność.

Gilotyna Q11 2×2000

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11-2x2000mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

Gilotyna Q11 3×1300

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11-3x1300mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

Gilotyna Q11 4×2500

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11 4x2500mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H1

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H1 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H2

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H2 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM HHP-H3

Pneumatyczna ręczna niciarka do zaciskania BTM HHP-H3 charakteryzuje się bardzo niską wagą i doskonałą ergonomią. Przeznaczona do ramek wentylacyjnych.

Klinczownica Niciarka BTM SN4

Pneumo-hydrauliczny zespół nitowania lub przebijania BTM ULG SN4 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM SN6

Pneumohydrauliczna jednostka przebijająco-zaciskowa niciarka BTM ULG SN6 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.

Klinczownica Niciarka BTM SN7

Pneumohydrauliczna jednostka przebijająco-zaciskowa niciarka BTM ULG SN7 łączy w sobie dużą siłę łączenia z krótkim czasem cyklu.