Wyświetlanie 1–15 z 64 wyników

Auto Linia AML 1

Istnieje pięć typów automatycznych lini do produkcji kanałów wentylacyjnych: Automatyczna linia Auto Line ACL AML I, Automatyczna linia Auto Line II, Automatyczna linia Auto Line III. Automatyczna linia Auto Line IV i Automatyczna linia Auto Line V. ACL produkuje automatyczne linie do kanałów wentylacyjnych przetwarzające blachę ocynkowaną o grubości od 0,4 do 1,2 mm. Szerokość zależy od wymagań klienta i jest ustalana przed złożeniem zamówienia lub w trakcie produkcji w początkowej fazie.

Auto Linia AML 2

Automatyczna linia 2 składa się z metalowej ramy rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji przetłaczającej i gilotyny, maszyny zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany komputerowo. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.

Auto Linia AML 3

Automatyczna linia 3 składa się z czterech kompletów rozwijaków, sekcji prostującej, sekcji falującej giętarki i gilotyny, maszyna zasilana jest hydraulicznie. System jest sterowany dotykowym panelem LCD. J.Polski. Maksymalna prędkość robocza produkcji linii wynosi 15m / min.

AUTOMATYCZNA LINIA ADL-1500

ADL-1500 Auto Linia Kombajn do kanałów
Maszyna do produkcji kanałów o przekroju prostokątnym jest w stanie również wytwarzać płaskie blachy oraz elementy w kształcie litery U i L, bez potrzeby dodatkowego programowania. Może również produkować jeden rodzaj zamka Pittsburgh w kształcie L, Kombajn jest wyposażona w Servo Silnik oraz reduktor Servo co zapewnia uniknięcie błędów w pomiarach.

CFM Piła

CFM-01 MASZYNA DO CIĘCIA PROFILI
Maszyna została zaprojektowana do cięcia profili stosowanego do kanałów i kształtek wentylacyjnych P20 lub P30. Jakość cięcia jest bardzo wysoka  nie pozostawia  zadziorów po wykonanym cięciu.

Giętarka rolkowa ACL

Maszyna jest wydajną maszyną do obróbki, która jest specjalnie zaprojektowana do gięcia l stali, profili płaskich, pełnego pręta itp. Ma trzy robocze rolki, pozycje dwóch dolnych rolek można regulować wzdłuż łuku. Rolki wspomagające montuje się po obu stronach maszyny, aby kontrolować jakość pracy przy zginaniu proporcjonalnych profili stalowych. Maszyna jest niezawodna do pracy z różnymi funkcjami i jest idealną giętarką, którą można regulować i radzić sobie z różnymi rodzajami materiałów i specyfikacjami tylko przez ponowne połączenie ustawień matrycy. Maszyna oferuje niski koszt, elastyczność i niezawodność.

Gilotyna Q11 2×2000

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11-2x2000mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

Gilotyna Q11 3×1300

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11-3x1300mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

Gilotyna Q11 4×2500

Gilotyna mechaniczna do blachy firmy ACL model Q11 4x2500mm, gilotyna ma zastosowanie do blach cienkich.

MASZYNA DO CIĘCIA PLAZMOWEGO CNC

MASZYNA DO CIĘCIA PLAZMOWEGO CNC

To urządzenie jest wysoce wydajną, wysoce precyzyjną i niezawodną maszyną do cięcia termicznego, łączącą się z najlepszym napędem mechanicznym oraz technologią cięcia tlenem i plazmą, jest głównie używana do cięcia profili.

Maszyna do kolan segmentowych

Maszyna przeznaczona do produkcji kolan segmentowych, redukcji, dekli i wielu innych kształtek o przekroju kołowym. Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcyjną z napędem hydraulicznym, regulacją prędości obrotów. Gorelocker wykonuje dwa zamki męski i żeński następnie zamyka zamek tworząc bardzo mocne i szczelne połączenie.

Maszyna do produkcji kolan segmentowych

Maszyna do produkcji kolan segmentowych, redukcji segmentowych o przekroju kołowym. Maszyna dwustanowiskowa z napędem hydraulicznym.

Maszyna do produkcji rur spiralnych spiro

MASZYNA DO RUR SPIRALNYCH
przeznaczona jest do produkcji kanałów okrągłych typu SPIRO.
Wyprodukowany kanał jest zgodny z normami DIN EN 12237,  BS i Eurovent.

Maszyna do rur SPIRO

Maszyna TUBEFORMER do produkcji rur spiralnych typu spiro, Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcyjną z napędem hydraulicznym i pneumatycznym, regulacją prędości obrotów. Naj częściej stosowana maszyna w zakładach produkcyjnych w branży wentylacyjnej i klimatzyacyjnej.

MDP-01 Zgrzewarka Punktowa 10kVA

Zgrzewarka punktowa MDP-01 10kVA

Dzięki swojej budowie mechanicznej jest idealną zgrzewarką punktową do pracy w warunkach warsztatowych do spawania metali żelaznych przy produkcji wyrobów wentylacyjnych i stalowych.